Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
300 - 24000 грн
Термін:
7 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 2.35%
Вік:
від 18 до 65 років

Dinero: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 24 000₴

Як можна взяти кредит онлайн в Dinero

Дінеро кредит — ідеальне рішення для тих, хто не хоче позичати гроші у знайомих та родичів, вже вичерпав кредитний ліміт на банківських картках і потребує невеликої суми “до зарплати”. До того ж, такий варіант кредитування — єдина можливість поповнити бюджет користувачам з поганою кредитною історією у минулому, людям без офіційного працевлаштування, пенсіонерам або студентам. Адже для того, щоб подати заявку, необхідні:

 • український паспорт;
 • ІПН;
 • мобільний телефон;
 • ґаджет з доступом до інтернету;
 • активна банківська картка.

Ще важливо відповідати вимогам компанії. Йдеться про мінімальний вік позичальника — 18 років. Оскільки тільки повнолітні клієнти можуть скористатися послугами кредитування.

Умови позики:

 • мінімальна сума — 300 грн;
 • максимальна сума — 23 000 грн;
 • терміни кредиту — від 7 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — 0,01% за першого звернення, 2,35% з другого кредиту.

Важливо розуміти, що нові користувачі, які вперше користуються послугами компанії, не можуть розраховувати на максимальну суму. Вся справа у тому, що компанії необхідно познайомитися з клієнтом, дізнатися його платоспроможність і чітке дотримання правил. Якщо за першої позии все пройде без пригод, то вже наступний кредит доступний по максимуму.

Ще одне важливе правило — не варто намагатися обдурити систему. Наприклад, вводити помилкові персональні дані, номер картки іншої людини. Система перевіряє кожне поле анкети і за першої невідповідності виносить рішення — “відмова”. Однак така відповідь може надійти і через граматичні помилки, тому необхідно кілька разів перевіряти дані.

Виходячи з простих умов компанії, отримати позику може практично кожен — тимчасового безробітний, людина без офіційного працевлаштування, студент, пенсіонер, матуся у декреті, приватний підприємець

Про компанію

Необхідні гроші в борг вже сьогодні? Потрібно оплатити покупку або терміново повернути старий борг? Компанія Дінеро пропонує кредит онлайн на картку, що стане доступний вже через 15 хвилин після реєстрації. Не доведеться шукати компанію, яка б видала кошти, їхати туди чи стояти у черзі. Ніякої паперової тяганини і зборів довідок. Тільки паспорт, ІПН, проста і зрозуміла реєстрація. Взяти кредит у Dinero може кожен житель України — з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси чи іншого населеного пункту. Головне — ввести персональні дані, підібрати відповідні умови кредитування і не порушувати умови договору.

Чому кредит у Дінеро стане кращим рішенням

 • подати заявку можна онлайн, отже, не доведеться залишати будинок, робоче місце, залишати дітей без нагляду;
 • мінімальний пакет документів — тільки паспорт та ІПН;
 • миттєве рішення про видачу коштів — система автоматично перевіряє введені дані, а отже, “людський фактор” повністю виключено;
 • ніяких черг і очікувань;
 • онлайн кредит у Дінеро можна отримати навіть, маючи негативний досвід кредитування у минулому;
 • кошти надходять прямо на банківську картку;
 • лояльна відсоткова ставка, особливо за першого звернення;
 • гаряча лінія Дінеро, на якій можуть відповісти на всі запитання.

Отримати кредит у Дінеро: реєстрація і відправка заявки

Для того щоб відправити заявку на кредит, необхідно створити у Dinero “мій кабінет”. Це персональна сторінка кожного користувача, де зберігаються дані з його документів, надається інформація про попередні та поточний кредит, активується послуга пролонгації. Додатково там доступні опції, аби у Дінеро повернути гроші, ознайомитися з акціями та вигідними пропозиціями.

Постійні клієнти для подачі нової заявки повинні просто зайти до особистого кабінету Дінеро, виставити оптимальний терміни та суму і зачекати рішення системи. Всі їхні дані вже введені, тому процедура відіймає пару хвилин. До того ж зручно, що доступний у Dinero вхід з телефону, планшета або ПК. А отже, можна отримувати гроші перебуваючи на роботі, в дорозі, стоячи в черзі, або гуляючи з малюком на дитячому майданчику. У Дінеро вхід до особистого кабінету відбувається після введення логіна (номера мобільного телефону) і пароля. Такі параметри знає кожен зареєстрований клієнт, тому без клопоту потрапить на свою сторінку.

А що робити новачкам?

За першого візиту на сайт компанії необхідно в обов’язковому порядку пройти реєстрацію, створити у Дінеро особистий кабінет, і вже звідти здійснювати запит на кредит. Все це відніме близько 10-15 хвилин.

Що треба зробити:

 1. На головній сторінці сайту необхідно знайти кредитний калькулятор. Там є двоє бігунків — терміни та сума. Їх необхідно пересунути на необхідні значення. Наприклад, 5 000 гривень на 30 днів. Система автоматично розраховує переплату. І якщо це перший візит, то її не буде зовсім, а ось із другого звернення ведеться розрахунок з 2,35% за кожен день користування грошима. Підсумкова сума до оплати також буде відображатися на екрані. Якщо умови влаштовують, необхідно натиснути на кнопку “подати заявку”.
 2. Відкриється форма, куди потрібно ввести персональну інформацію — ПІБ, дані з паспорта та ІПН, номер телефону, адресу електронної пошти, придумати пароль. Завершивши введення даних, необхідно натиснути на кнопку “далі”.
 3. Наступний крок — ознайомлення з особистим кабінетом. Перед кожним клієнтом відкривається персональна сторінка, на якій важливо: підв’язати банківську картку (ввівши її номер і інформацію на звороті), ознайомитися з кредитним договором та підписати його.
 4. Система відразу ж починає перевіряти заявку і протягом декількох хвилин дає відповідь. Якщо вона буде позитивною, то кошти моментально надійдуть на розрахунковий рахунок.

Якщо надійшла відмова, то наступну заявку можна подати тільки через 30 календарних днів. Однак, якщо ви вже після відправки форми помітили, що допустили помилки або ввели невірні дані, то можна зателефонувати на гарячу лінію компанії і в індивідуальному порядку намагатися вирішити ситуацію, що склалася.

Як сплатити кредит?

Кожен клієнт, який вже встиг оформити заявку, повинен буде повернути кошти відповідно до умов договору. За 7, 14 або 30 днів. Зробити це він може декількома способами:

 1. Увійти до особистого кабінету і там здійснити платіж з банківської картки, на яку йому і були відправлені гроші.
 2. Переказати кошти з будь-якої картки банку на реквізити компанії. Для зручності, це можна зробити з мобільного додатку.
 3. Підійти до терміналу самообслуговування і зробити платіж з його допомогою.

Пролонгація в Dinero

У разі, якщо терміни закінчуються, а гроші так і не були внесені на рахунок, то виникає у Дінеро прострочення. Це означає, що на додачу до відсоткової ставки, за кожен день користування грошима буде нараховуватися штраф. У підсумку все це може привести до того, що кредит зросте у кілька разів і його буде вкрай складно погасити.

Щоб уникнути подібного сценарію, необхідно скористатися пролонгацією — збільшення терміну договору. Вона дозволить оплатити лише відсоткову ставку за кожен день. Але якщо з якоїсь причини заборгованість вже накопичилася, можна попросити компанію Дінеро про реструктуризацію. Це погашення заборгованості рівнозначними платежами. У кожному з випадків рішення приймаються в індивідуальному порядку.

Акції Dinero та промокоди

Промокод у Дінеро — спеціальна пропозиція від компанії, що дозволяє отримати вигідні умови кредитування. Він представляє собою код з цифр і букв, який вводиться у спеціальне поле під час оформлення заявки. Для нових клієнтів він не буде корисним, оскільки вони користуються мінімальною пільговою ставкою. А ось постійні користувачі приємно здивуються новими умовами. Отримати промокод можна, підписавшись на поштову розсилку. Додатково пропонується стежити за активністю компанії у соціальних мережах, наприклад, у Фейсбук. Там також буде з’являтися інформація про промокоди.

Додатково, у Дінеро регулярно проводяться акції. Всі вони гарантують отримання коштів або подарунків. На сьогоднішній день, найбільш значущою акцією є розіграш авто, яке відправиться до одного з клієнтів, що взяв позику в установлені терміни. Крім цього, можна накопичувати бонуси, приводити друзів — за кожну з дій слідуватиме винагорода.

Відгуки клієнтів про Дінеро

Оскільки компанія вже багато років представлена ​​на фінансовому ринку України, вона отримала безліч відгуків від постійних користувачів. У більшості випадків відгуки про Dinero позитивні. Людям подобається пільгова відсоткова ставка без переплат, можливість оформити і заявку онлайн, і погасити заборгованість, не виходячи з дому. Також позитивно відгукуються про Дінеро і ті, хто хоча б раз взяв участь в акції і отримав за це винагороди. МФО неодноразово допомагало людям з усієї країни вирішити свої фінансові труднощі, тому заслуговує на схвалення.

При цьому, відгуки боржників зазвичай зі знаком мінус. Такі клієнти незадоволені відсотковою ставкою, а також штрафними санкціями, які почали поширюватися на них через прострочення.