Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
800 - 5000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1.9%
Вік:
від 18 до 65 років

Cashinsky: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 5 000₴

Онлайн кредит в Кашинський: вимоги до позичальника

У Кашинський кредит може отримати кожен бажаючий, який виконає мінімальні вимоги. До них відноситься віковий рубіж — від 18 років, наявність українських документів (паспорта та ІПН), мобільний телефон, доступ до інтернету (будь це вхід з телефону, планшета або ПК), банківська карта.

тільки повнолітні користувачі можуть взяти кредит онлайн в Cashinsky – дана вимога обумовлюється законодавством. Документи будуть потрібні для підтвердження особи та її перевірки, телефон для створення в Cashinsky “мій кабінет”, карта банку для переказу грошей.

Що пропонує компанія

 • сума позики — 800-10 000 гривень;
 • термін — 5-30 днів;
 • відсотки за кожен день користування грошима — 0,01% при першому зверненні, 1,9% починаючи з другого кредиту.

Новачки не можуть з першої спроби розраховувати на максимальну суму. Вся справа в тому, що МФО необхідно знайомство зі своїм клієнтом, підтвердження, що він готовий виплачувати кредит точно в строк. Якщо співпраця пройде успішно, то вже наступна заявка може бути удобрена на максимальну суму. Якщо говорити про процентну ставку, то для новачків діє пільговий тариф, який практично зводить нанівець переплату.

Як зрозуміти, якою буде підсумкова сума по кредиту? Для того, щоб заздалегідь ознайомитися з усіма нюансами позики, необхідно звернути увагу на кредитний калькулятор. Там є два бігунка: перший відповідає за розмір, другий – за терміни кредитування. Якщо почати їх пересувати, то можна помітити, що поле нижче змінює значення. Система автоматично розраховує підсумкову суму і навіть показує, в який день тижня закінчується дія договору.Важливо пам’ятати, що оформляти заявку необхідно тільки після того, як уважно вивчать всі умови надання позики.

Кому може бути виданий кредит онлайн без дзвінків? Згідно зі статистичними даними, дане МФО схвалює 92% заявок. Отже, гроші отримують і студенти, і матусі в декреті, і тимчасово безробітні, і приватні підприємці, і навіть пенсіонери. Погана кредитна історія в минулому також не стає перепоною для отримання грошей.

Про компанію

Не вистачило грошей до зарплати, необхідно терміново сплатити рахунок, знадобився незапланований візит до лікаря, або дуже хочеться порадувати себе чимось приємним? Якщо ви хоча б раз бували в подібній ситуації, то точно знаєте, що без кредиту не обійтися. Куди можна звернутися за грошима?

Перше, що спадає на думку — банк. Але доведеться витратити багато часу на те, щоб знайти відповідну компанію, зібрати пакет документів, вистояти величезну чергу до менеджера. І все це не гарантує позитивного рішення, особливо, якщо немає можливості підтвердити платоспроможність, або в минулому присутній негативний досвід кредитування. Ще можна попросити допомоги у друзів і родичів. Але для цього доведеться розповісти, навіщо вам гроші, а також знайти тих, хто готовий позичити велику суму в такі непрості часи. Що ж робити?

Рішення є і це компанія “Cashinsky”. Саме тут можна отримати кредит онлайн на карту вже протягом декількох хвилин. Як це працює:

 • користувач проходить в Кешинський реєстрацію і створює особистий кабінет;
 • виставляє бажані параметри кредиту;
 • вводить персональні дані;
 • отримує гроші прямиков на банківську картку.

Така процедура доступна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Для компанії не важливо розташування клієнта, цілі отримання грошей, матеріальний або сімейний статус. Головне, щоб сама людина розумів, що він в змозі повернути борг в зазначений термін.

Особливості кредиту Cashinsky

 • понад мільйон оброблених заявок;
 • майже мільйон гривень, які були видані користувачам;
 • всього 14 хвилин проходить з моменту реєстрації до переказу грошей;все відбувається онлайн, без особистих візитів до відділення;
 • взяти кредит в Кашинський можна на лояльних умовах, які ще більш привабливі для нових клієнтів;
 • мінімум паперової тяганини.

Кашинський: реєстрація та оформлення заявки

Увійти в особистий кабінет Cashinsky не вийде без попередньої реєстрації. Саме вона є першим кроком для новачків, які ще жодного разу не брали кредит в даному МФО. Що потрібно буде зробити:

 1. Установити на кредитному калькуляторі оптимальну суму позики і термін на його погашення.
 2. Заповнити реєстраційні форми і поля анкети. Тут треба буде вказати дані з паспорта та ідентифікаційного коду, дату народження, сімейний стан, відомості про працевлаштування.
 3. Внесення контактів — номера телефону, електронної пошти, адреси проживання (в тому числі і фактичного), дані родичів або друзів, які б могли підтвердити всю інформацію.
 4. Додавання банківської картки. У відповідні поля треба буде прописати номер пластика, термін його дії і тризначний код на зворотному боці.
 5. Далі система формує остаточні умови договору. Їх потрібно уважно вивчити і, якщо все правильно, відправити заявку на розгляд.

Незважаючи на те, що в Cashinsky особистий кабінет успішно створюється, деяким користувачам приходить відмова у видачі грошей. Чому так відбувається? По-перше, люди часто припускаються помилок при введенні даних. Необхідно уважно переглянути кожне поле і знайти помилку. По-друге, у клієнта може бути непогашений кредит в даній компанії. Згідно з правилами, неможливо оформити нову заявку, поки присутня заборгованість. По-третє, банківська карта видана не на ім’я позичальника, або має негативний баланс.

У разі, якщо заявку схвалили, бажана сума надходить прямо на банківську картку. Для того, щоб уточнити параметри кредиту, отримати інформацію про компанії, або скористатися додатковими послугами, необхідно буде здійснити в Кашинський вхід в особистий кабінет.

Як сплатити заборгованість

Для того, щоб в Кешинській повернути взяті в борг гроші, необхідно обрати один із способів, зазначених нижче:

 • оплатити потрібну суму з картки, прив’язаною до аккаунту;
 • зробити платіж з іншого рахунку, наприклад, скориставшись мобільний банкінгом;
 • звернутися в касу банку і здійснювати платіж за реквізитами.

Що робити, якщо виникло просрочення в Cashinsky

Якщо борг не вдається погасити згідно з підписаною угодою, то починається період прострочення, під час якого до основної процентної ставки додається пеня.

Для того, щоб захистити себе від подібної ситуації необхідно скористатися пролонгацією. Вона дозволяє збільшити термін дії позики, при цьому штрафні санкції нараховуватися не будуть.

Нарівні з пролонгацією від Кашинський, доступна і реструктуризація заборгованості. Рішення за неїюприймається в індивідуальному порядку, коли вдасться переконати фахівців гарячої лінії в тому, що стався форс-мажор.

Промокод Кашинський: у чому його переваги

Хочете отримати знижку в розмірі 40% на кредит? Тоді шукайте промокодом на Кешинскій в своїй електронній пошті або сторінці компанії в соціальних мережах (Фейсбук).

Постійні користувачі мають можливість вступити в “Аміго клуб”, щоб не тільки першими отримувати знижкові коди, а й брати участь в акціях від Cashinsky, де розігруються подарунки і грошові винагороди.

Відгуки клієнтів Кашинський

Про компанію Cashinsky відгуків в мережі зібрано чимало. Вся справа в тому, що дане МФО вже багато років надає послуги мікрокредитування. Здебільшого відгуки про Кешинський позитивні. Користувачам подобається лояльність сервісу, висока швидкість подачі і розгляду заявки, практично гарантоване схвалення кредиту. При цьому, відгуки боржників Кашинський частіше негативні. Люди незадоволені стрімким нарахуванням штрафів за прострочення, а також відсотковій ставці, яка нараховується кожен день.